Patryk Ludwiński

Warsztaty wracają do Pałacu!

Drodzy festiwalowicze, z chęci zapewnienia Wam wszelakiej rozrywki przez całą dobę informujemy, iż na festiwalu Hultaj odbędą się następujące warsztaty:

Harmonogram Sobota 27.07

09:00 - 10:00 Joga
10:00 - 13:00 Rysunek Plenerowy
13:00 - 15:00 Śpiew Biały
od 15:00 Poi

Harmonogram Niedziela 28.07

09:00 - 10:00 Joga
10:00 - 13:00 Warsztaty Teatralne
13:00 - 15:00 Poi
od 15:00 Kolaż

Coś więcej?

Joga na powitanie dnia

Zajęcia jogi poprowadzi Izabella Jurkiewicz - certyfikowana nauczycielka jogi według przekazu B.K.S. Iyengara w stopniu Junior I. Fenomen przekazu Iyengara polega na połączeniu tysięcy lat tradycji z nowoczesną, starannie dobraną metodologią. Charakteryzuje się ona precyzją wykonywania asan, co ma służyć tworzeniu przestrzeni i swobody w ciele oraz przezwyciężaniu bólu. Joga Iyengara jest bezpieczną i sprawdzoną metodą.
Kotlina Jogi

Plener rysunkowy z Andrzejem Kabatem

Plener artystyczny będzie dla uczestników festiwalu idealną okazją do zapoznania się z terenem pałacu w Gorzanowie. Festiwalowicze sami wybiorą miejsce,które będzie inspiracją do stworzenia oryginalnych dzieł. Trafnych rad dotyczących kompozycji oraz perspektywy udzieli niezwykle charyzmatyczna osobowość - Andrzej Kabat, adiunkt Akademii Sztuk Pięknych im. Eugeniusza Gepperta we Wrocławiu, wspaniały przyjaciel naszego festiwalu i Pałacu.

Warsztat kręcenia pojkami

Podczas tych zajęć uczestnicy będą mieli jedyną w swoim rodzaju okazję do poznania podstaw kręcenia pojkami, a przy tym poprawienia swojej koordynacji ruchowej. Zmęcz się i zobacz jakie to przyjemne! Zajęcia poprowadzi Kuba Wojtylak, twórca projektu ‘Coś na ciepło’, biegnij póki jeszcze są miejsca!
Coś Na Ciepło Fireshow

Biały Śpiew w pałacowym parku

Śpiew, jakim posługiwali się nasi przodkowie, był dla nich swego rodzaju medytacją, skupiał się głównie na przenikliwości i natężeniu dźwięku, wykorzystując maksymalnie naturalne rezonatory ciała. Jest to najnaturalniejszy sposób wydobywania dźwięku, którego teraz, przez to, że społeczeństwo „cichnie”, musimy uczyć się na nowo. Zajęcia poprowadzi Aleksandra „Olica” Suchowiecka - wokalistka i instrumentalistka w folkowych projektach muzycznych, takich jak Kipikasza oraz Dziadowski Projekt.

Warsztaty teatralne w pałacowym teatrze

Uczestnicy pod okiem Tomasza Zielińskiego oraz Karoliny Konik, aktorów teatru ‘Ekstrawersja’, zatracą się w świecie improwizacji, tworzenia postaci oraz impostacji głosu. To wszystko i jeszcze więcej na deskach teatru pałacu w Gorzanowie. Czyż można chcieć więcej?
Tomasz Zieliński

Warsztaty kolażu z Noemi Lech

Przyjdź na warsztaty i zamień czasopisma w niebanalną kompozycję. Łącz materiały, techniki, po prostu zrób to po swojemu! Ile masz w sobie kreatywności, poczucia humoru i cierpliwości? Jeśli nie jesteś pewien, sprawdź to pod okiem Noemi Lech.

Serdecznie zapraszamy!
Bilety

Kup karnet nie czekaj!
bilety ostatniej puli
Ilość biletów ograniczona .

Kup bilety